Главная / Головні новини / Знову перемога!

Знову перемога!

IMAG1789  18 вересня 2014 року відбулось судове засідання по апеляційній скарзі Носенко Тетяни Сергіївни до Міністерства юстиції України з приводу анулювання ліцензії арбітражного керуючого в Київському апеляційному адміністративному суді.

На прохання Носенко Тетяни Сергіївни під час розгляду справи у апеляційному адміністративному суді була присутня правозахисна група ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» та журналісти від ОБХ  ТВ. Носенко Тетяна Сергіївнат не хотіла  допустити будь-яких процесуальних порушень зі сторони колегії суду. Суд задовольнив клопотання  журналістів з приводу фіксації судового процесу. Правозахисниками  було зафіксовано ряд незначних порушень судового процесу.

Наявність такої групи підтримки дала свої результати. У суддів не було можливості нехтувати Законом, тому справа була розглянута об’єктивно та з дотриманням усіх процесуальних вимог. Крім того, колегія судів ухвалила клопотання позивачки про долучення до матеріалів справи висновку експерта, що стало вагомим доказом для винесення рішення на користь Тетяни Сергіївни. Це зайвий раз стало доказом про значущість громадського контролю за діями суддів. ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» записує ще одну перемогу на свій рахунок.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: