Главная / Новини / Корумпованих та бездіяльних міліціянтів необхідно звільняти: питання реформування правоохоронних органів підняв генпрокурор, Віталій Ярема – чергова перемога правозахисників ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»

Корумпованих та бездіяльних міліціянтів необхідно звільняти: питання реформування правоохоронних органів підняв генпрокурор, Віталій Ярема – чергова перемога правозахисників ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»

В Україні активно зростає корупція серед міліціянтів. Їх щодня затримують працівники прокуратури. До того ж, з боку правоохоронців постійно зростає бездіяльність. Про це свідчать скарги, які завжди надходять до представників ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького».

Оминути увагою нарікання на свавілля правоохоронців правозахисники не можуть, тому вивчають їх документи, а в разі виявлених правопорушень з боку міліціянтів, надають людям відповідні консультації для написання звернень чи скарг до необхідних органів. Додатково, щомісяця 25 числа правозахисники проводять акцію протесту «КУЛАК» на захист прав людей, яка проводиться під стінами головних контролюючих органів України. Під час мітингів правозахисники зазвичай вимагають від чиновників радикальних дій. А люди з наболілими проблемами через мікрофон мають змогу висловити свої питання та прохання про допомогу.

Нагадаємо, що під час проведених акцій протесту правозахисники неодноразово вимагали негайно звільнити бездіяльних та корумпованих правоохоронців. Правильного рішення та необхідних дій з приводу даної проблеми від владних структур правозахисники домоглися. І, 29 липня поточного року, Генеральний прокурор України, Віталій Ярема, який є головою робочої групи з питань реформування правоохоронної системи, провів її перше засідання.

В нараді взяли участь члени робочої групи  з питань підготовки пропозицій щодо розроблення Концепції реформування правоохоронних органів, яка утворена ще 4 червня поточного року. Лідерами в цій комісії виступають урядовці, які й затвердили дану постанову. Пропозиції для чистки міліціянтів внесли й представники: Вищого спеціалізованого суду, вищих навчальних закладів, а також громадськість та європейські експерти. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. За словами Віталія Яреми, — «діяльність робочої групи буде продуктивною і матиме позитивний результат».

Як зазначив Богдан Хмельницький, лідер ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького», — «Зміна влади в Україні не принесла позитивного результату в діяльності правоохоронної системи. Люди щодня стають свідками хабарницьких схем з боку міліціянтів. А головне, що до нашої організації ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» завжди надходять нарікання на правоохоронні органи, а саме на їх бездіяльність. В таких випадках, вивчивши документи, наші правозахисники при наявності порушень прав людей, допомагають їм консультаціями та акціями протесту, під час, яких, правозахисники неодноразово вимагали від владних структур необхідного та негайного реформування правоохоронних органів. Нині, це наша чергова перемога в захисті прав людей, адже робоча група з реформування правоохоронної системи не лише створена, але й розпочала вже працювати на етапі внесення пропозицій з боку її учасників. А надалі ми не лише будемо захищати законні права людей, але й відстежуватимемо роботу даної комісії».

1 комментарий

  1. Павленко Борис

    Шановне ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького», я бачу як Ви домагаєтесь справедливості, в нашій країні, але щоб ці кроки були помітні таких активних організацій, потрібно, кілька сотень, якщо не більше хочу звернути Вашу увагу, на більш кричущі моменти, а саме у 2014 р. Верховний суд України, виніс ухвалу де заборонив простим громадянам оскаржувати рішення, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, стосовного їх звернень до Вищого адміністративного суду України, але вказав що дане право можуть скористатися судді, для оскарження рішень, щодо притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, тобто, Верховний суд України виніс своєрідну індульгенції суддям, і фактично звільнив їх від відповідальності, а будь-який громадянин права якого були порушені, не має можливості захистити свої інтереси… Дискримінація, це дуже слабке слово для даної ситуації, так стосовно мене Вищий адміністративний суд України, закрив провадження, по моїм справам, до Вищої кваліфікаційної комісії України… І на останок хочу зазначити дайте краще можливість захищати громадянам свої права ніж робити це за них….

    Ответить

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: