Главная / Головні новини / Проблеми Фастівчан — в зоні уваги Богдана Хмельницького та НАРОДНОГО ФРОНТУ.

Проблеми Фастівчан — в зоні уваги Богдана Хмельницького та НАРОДНОГО ФРОНТУ.

У понеділок, 13 жовтня, кандидат у Народні депутати України Богдан Хмельницький провів ряд зустрічей з працівниками підприємств міста Фастова. Кандидат відвідав  фастівський хлібозавод і міськводоканал.
Обидві зустрічі були насичені позитивним спілкуванням. Співробітники підприємств з інтересом вислухали розповідь Богдана Хмельницького про свої плани роботи народним депутатом і поділилися своїми особистими проблемами і проблемами підприємств.
Головним питанням сьогодення, на думку працівників Міськводоканалу та мешканців Фастова, є ремонт очисних споруд, більшість з яких вже вичерпали всі свої ресурси. Гроші на ремонт споруд або не виділяються, або не доходять за призначенням, — скаржилися співробітники. Богдан Хмельницький пообіцяв, що уряд візьме під контроль цю проблему і в найкоротші терміни залучить інвесторів для її вирішення.
Ще однією проблема, про яку говорили співробітники підприємств, є проблема виплат чорнобильцям. Ці виплати заморожені ще урядом Азарова. Богдан Хмельницький розповів про  те, що уряд Яценюка уже готує Постанову щодо відновлення виплат.
Крім цього, Богдана Хмельницького попросили вирішити питання щодо надання допомоги сім’ям бійців АТО. Кандидат в депутати взяв на себе вирішення і цих проблем.
Співробітники Міськводоканалу і Хлібзаводу висловили надію, що молода і енергійна команда Народного Фронту, яку в окрузі представляє Богдан Хмельницький, зможе швидко провести необхідні реформи в державі і вирішить всі ті проблеми, які не вирішили попередні депутати.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: