Главная / Головні новини / Конкуренти на виборах разом звернулися до Президента

Конкуренти на виборах разом звернулися до Президента

Кандидати від сил Майдану об’єднались в боротьбі зі свавіллям, яке коїться в 91-му окрузі, та звернулись до Президента України Петра Порошенка з вимогою зупинити протиправні дії кандидата від партії Удар Руслана Сольвара.

Кандидати-мажоритарники Богдан Хмельницький, Сергій Поярков, Василь Сулима та Володимир Тимофієв обурені тими методами, якими діє провладний депутат Руслан Сольвар. Це — погрози з його боку на адресу кожного з кандидатів, використання адмінресурсу, підкуп виборців, залякування та ін.

З цього приводу була влаштована акція протесту, яка відбулася 20 жовтня біля Адміністраціі Президента. На неї приїхали люди з Фастова та Сквирського району. Вони з радістю підтримують кандидатів та мають велике бажання, щоб Сольвара не було у політиці.
«Я ні разу не бачив Руслана Сольвара на Майдані. За його вказівкою в Фастові били дітей за те, що вони не роздавали газету «За правопорядок, За справедливість», яка містить статті про інших кандидатів з брехливими фактами, для зміни думок про них народу.

Хіба може ця людина бути Народним Депутатом України?», – каже Володимир Тімофієв.

Стопку газет демонстративно викинули у сміттєвий бак, недалеко від місця проведення акції.

«Грязнішої виборчої компанії, як зараз, ще не було. У компанію Сольвара входить Голова Антикоррупційнного комітету нашого району. Я не бачу його на тому місці, яке він займає», — вважає жителька Сквири.

«Свавілля Сольвара об»єднало кандидатів всіх сил Майдану, які прагнуть позбутися «януковщини», що її демонструє депутат Сольвар у передвиборчій боротьбі: використання адмінресурсу і тітушок, погрози і переслідування, підкуп виборців і засівання округу «гречкою». Кандидат Сольвар ганьбить своїми діями команду Президента та перехрещує демократичні заяви та ініціативи політичної сили, від імені якої він діє. А отже сам Президент має зупинити члена команди, який працює не по закону», — вважають учасники акції протесту.

21 жовтня о 14.30 в ІА «Ліга Бізнес Інформ» (ул. Т.Шамрило,23) відбудеться прес-конференція учасників ходи до Президента з вимогою зупинити протиправну діяльність кандидата від «Удару» Руслана Сольвара та зняти його кандидатуру з виборчих перегонів

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: