![правозащитники-сизо-2](/wp-content/uploads/2014/03/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%B7%D0%BE-2-300x168.jpg)
Всеукраїнська Громадська Організація » Об’єднання Богдана Хмельницького» проводить громадську приймальню біля Лук’янівського СІЗО. Приймальна діє вже тривалий час. Правозахисники надають безкоштовні консультації та фіксують проблеми громадян. До представників правозахисної організації Ви можете звертатися з приводу проблем, які виявляєте під час тримання людей в СІЗО.
Google+
![Объединение Богдана Хмельницкого](https://lh6.googleusercontent.com/-eM2PYQMTpMg/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAABE/FsUaNbyaO1s/photo.jpg?sz=40)
Объединение Богдана Хмельницкого