Главная / Головні новини / Через сім років очікувань крига скресла

Через сім років очікувань крига скресла

155_010924 березня учасники Громадської організації «Об’єднання Богдана Хмельницького» провели акцію під стінами Київського хлібокомбінату №1, на підтримку члена «ОБХ» Кравець Лариси Михайлівни.  Сім років тому жінку незаконно звільнили з цього  підприємства за наказом колишнього  директора Русавського Л.В., який  нібито за чесно зароблені гроші купив 4 дорогі іномарки, 4 квартири у Києві, побудував дім у Бортничах і відкрив два магазини «Смачна хатинка».

7 років Лариса Кравець в судах намагається встановити справедливість і доказати своє незаконне звільнення. Головним свідком у справі звичайно є Русавський Л.В. Але судді чомусь не визнають його таким, та закривають справу Лариси Михайлівни.

 Члени «Об’єднання Богдана Хмельницького» прийшли під стіни хлібокомбінату, аби не допустити свавілля суддів про закриття справи, та залучити Русавського Л.В., як головного свідка до справи.

Зараз посаду директора хлібокомбінату №1 займає Богдан Аліна Сергіївна. Мітингувальникам вдалося з нею поспілкуватися і розповісти про всі незаконні дії її попередника, який до речі за словами Раїси Михайлівни Кравець, прикидаючись чесним і порядним громадянином продовжує,  збагачуватись за нечесно та незаконно зароблені гроші. Аліна Сергіївна Богдан пообіцяла влаштувати зустріч Ларисі Михайлівні з Русавським Л.В. Вона має відбутися 25 березня. В свою чергу правозахисна група ОБХ продовжує стежити за ходом цієї справи.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: