Главная / Головні новини / Акція протесту у м. Берегово: чому Чедрика Івана майже 4 роки безпідставно тримають під вартою?

Акція протесту у м. Берегово: чому Чедрика Івана майже 4 роки безпідставно тримають під вартою?

DSC_0436 DSC_0446 11 та 12 вересня 2014 року за участю представників ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» відбулась акція протесту під Береговським районним судом Закарпатської області у зв’язку з тим, що Чедрика Івана Івановича вже майже 4 роки безпіставно тримають у місцях позбавлення волі. Протягом двох днів мирна акція протесту привернула увагу місцевих жителів і вони самі почали залучатись до неї, адже подібного заходу у місті не було давно.

DSC_0439DSC_0424  Слід зауважити, що перехожі та учасники акції були здивовані, що такі фальсифікації з боку прокуратури та суду відбуваються у їхньому місті. За результатами акції протесту представниками ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» було складено колективне звернення, у якому було висловлено незгоду з протиправними та злочинними діями працівників міліції, прокуратури та суду Закарпатської області щодо кримінального провадження стосовно Чедрик Івана Івановича. Правозахисники вважають, що протиправні дії вчиняються міліціянтами, прокурорами та суддями виключно з метою укриття злочину  посадових осіб вказаних органів, а сасе незаконного позбавлення волі Чедрик Івана Івановича.

Представники ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» у колективному зверненні вимагають в межах компенсації та повноважень негайно вжити всіх можливих і необхіних заходів щодо захисту прав незаконно обвинуваченого Чедрик Івана Івановича.

У перший день акції протесту 11 вересня акцію вдалось провести просто на території суду, але на другий день, 12 вересня, з незрозумілих причин територію суду було закрито.

На судовому засіданні була присутня також і правозахисна група, яка зафіксувала низку правопорушень.

Протягом двох днів у суді було заявлено відвід прокурору, а також колегії суддів. Окрім цього було заявлено клопотання про зміну запобіжного заходу із незаконного тримання під вартою протягом чотирьох років на непов’язане із позбавленням волі.

У зв’язку з тим, що прокурор Стільник А.М. певним чином порушував чинне кримінально-процесуальне законодавство, а також обмежував передбачені Конституцією та КПК України права на захист Чедрика Івана Івановича, було прийнято рішення 12 вересня 2014 року здійснити акцію протесту під Прокуратурою Закарпатської областіу місті Ужгород.

З приводу данного кримінального проваждення ані прокурор області, ані його заступник не змогли сказати жодного слова. Мета такої акції передбачала взяття прокурором області на особистий контроль данної справи.

Предыдущий Шокуюча правда Березанської колонії: без права на відпочинок

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: