Главная / Громадські акції / В Києві відбулася акція громадського обурення: правозахисники підтримали ошуканих власників полісів автоцивілки

В Києві відбулася акція громадського обурення: правозахисники підтримали ошуканих власників полісів автоцивілки

Вчора під будівлею Комітету ВР України з питань фінансів та банківської діяльності, де проходило засідання робочої групи по проблемі виплат з фондів МТСБУ за страховиків – банкрутів, зібрались представники Ініціативної групи ошуканих власників полісів ОСЦПВ (автоцивілки), правозахисники, юристи та громадські активісти.
Обурена громадськість вимагала від народних депутатів та чиновників європейського відношення та відповідальності перед споживачами послуг у сфері страхування.
Як зазначив координатор акції, правозахисник ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» Валерій Товмач : «Ми представляємо інтереси десятків тисяч ошуканих автовласників, які мають поліси автоцивілки , але роками не можуть отримати відшкодування від страхових компаній-банкрутів. Досить терпіти ігнорування з боку Моторного ( страхового) транспортного бюро України! Адже саме ця організація несе відповідальність за виплати по ОСЦПВ, якщо страхова компанія збанкрутіла. Ми вимагаємо щоб нинішнє керівництво МТСБУ відзвітувало перед громадськістю про дійсний стан справ та оприлюднило списки всіх страхових компаній –банкрутів. Громада має право знати , куди поділись гарантійні кошти і чому до сих пір потерпіли не отримали законні відшкодування?!».
Під час акції було оголошено вимоги до відповідальних чиновників та оприлюднено список страхових — банкрутів , за яких МТСБУ досі не виплатило жодної копійки ошуканим автовласникам. Зокрема , це «Українська екологічна страхова компанія» (банкрут з 2013 р.), «Страхові традиції» (банкрут з 2013 р.), «Вексель» (банкрут з 2010 р.), «Бонус» (банкрут з 2007 р.).
«На гарячу правозахисну лінію ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» телефонують сотні постраждалих від свавілля страхових компаній, найчастіше скарги стосуються неможливості отримати відшкодування від компаній-банкротів. Сьогодні правозахисники та ініціативна група ошуканих власників полісів ОСЦПВ (автоцивілки) зібрались, щоб оголосити про масові порушення прав автовласників у сфері страхування. Ми вимагаємо від МТСБУ виконання прямих функцій – гарантувати виплати потерпілим у ДТП, якщо страхова компанія збанкрутіла. Це їх обов’язок, згідно Закону України «Про обов’язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів». На сьогоднішній день за підрахунками експертів загальний борг за страховиків складає близько 40 млн. грн. Це десятки тисяч людей , які не можуть отримати законне відшкодування! Така ситуація не припустима в європейській країні. Ми беремо ситуацію під громадський контроль та допоможемо кожному постраждалому добитися справедливості!» — заявив Богдан Хмельницький , лідер ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького.

 

Следующий Прокурори під прицілом: їх підозрюють у співпраці з сепаратистами?

1 комментарий

  1. Ирина

    Молодцы, этого давно пора было добиваться, да только простой человек ничего то и сделать не мог!!!!!!!

    Ответить

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: