Главная / Головні новини / Одеський СІЗО перевірила робоча група у складі представників Мінюсту та правозахисників Об’єднання Богдана Хмельницького

Одеський СІЗО перевірила робоча група у складі представників Мінюсту та правозахисників Об’єднання Богдана Хмельницького

Декілька днів тому Одеський СІЗО відвідала робоча група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання та відбування кримінальних покарань і тримання під вартою.

До складу робочої групи увійшли представники ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» на чолі з головою правління організації, правозахисником Богданом Хмельницьким, голова Державної пенітенціарної служби України Ігор Артеменко, головний спеціаліст відділу взаємодії з Державною пенітенціарною службою України Ігор Олійник та представники апарату ДПтС України .

Наполеглива боротьба Об’єднання Богдана Хмельницького проти порушень прав ув’язнених та підсудних в Україні принесла перші результати . Правозахисники разом з Міністерством юстиції України розпочали перевірки в колоніях та СІЗО.
Згідно з графіком перевірок, затвердженим наказом Міністерства юстиції України, в першу чергу Комісія прибула до Одеського СІЗО.

Під час відвідування Одеського слідчого ізолятора члени робочої групи Комісії мали зустрічі із засудженими та ув’язненими та почули їхню думку щодо умов утримання, стану камерних приміщень, медичного обслуговування та побутового забезпечення.
Комісія щойно розпочала свою роботу та має намір перевірити всі виправні колонії та СІЗО України .
«Головне завдання, яке стоїть перед правозахисниками — це не тільки спільна з Міністерством юстиції України перевірка всіх місць несвободи в Україні, але й контроль за виконанням рішень, які будуть прийняті за результатами таких перевірок. Скарги про випадки знущання над затриманими та ув’язненими надходять до нашої організації все частіше, але чиновники відповідних служб роблять вигляд, що проблем немає і відповідають на всі правозахисні запити відписками. Більше суспільство такого зухвальства не дозволить.! В оновленій, європейській Україні правила і норми щодо захисту прав і свобод громадян у місцях несвободи будуть дійсно діяти. Представники ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького” не допустять тортур, безкарного знущання та нелюдської жорстокості по відношенню до тих , хто знаходиться за гратами. Відтепер, громадський контроль за станом справ у СІЗО та виправних колоніях буде посилено!» — наголосив правозахисник Богдан Хмельницький, голова правління ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького” .

Предыдущий Правозахисники в Обухівському суді Київщини вдруге перемогли: позивачу виплатять 14 000 грн. аліментів

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: