Главная / Новини / Служителі закону знущаються над Віктором Лозінським?

Служителі закону знущаються над Віктором Лозінським?

Колишній депутат Віктор Лозінський достроково вийшов на свободу. Таке рішення прийняв суддя на основі медичної довідки Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, що у 2010 році Віктора Лозінського засудили за убивство. Термін покарання служителі закону, йому щоразу міняли. Утім за останнім вердиктом Віктора засудили на 10 років.

Упродовж декількох років перебування за гратами стан здоровя екс-нардепа значно погіршився. А тому для нього суддя створив спеціальну медичну експертизу. За висновками комісії в Віктора Лозінського важко хворе серце.

Про це йдеться в ухвалі суду від 3 червня, підписаному головуючим на засіданні суддею Сергієм Вознюком.

В рішенні йдеться, що «Судом встановлено, що засуджений, згідно спеціалізованому медичним висновком, має важке захворювання серцево-судинної системи … ішемічну хворобу серця, атеросклеротичний кардіосклероз, ризик серцево-судинних ускладнень, ризик тромбоемболії, облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок. Крім цього, у нього є дифузні зміни в печінці, хронічний панкреатит, хронічний пієлонефрит, кіста правої нирки «.

До того ж, в повідомленні йшлося й про те, що Лозінський дисципліновано відбував покарання. Він не порушував вартового режиму. Завжди дотримувався розпорядку дня та правил поведінки.

Виходячи із цього, суддя звільнив Лозінського з під варти. Однак, на свободі він погуляв недовго, не більше однієї доби. Його затримала спеціальна група карного розшуку МВС. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Такі емоційні рішення служителів закону не можуть не обурювати. Утім, в пенітенціарній службі знаходять пояснення та запевняють, що Лозінський повторно затриманий законно. Адже, прописаний діагноз в довідці не підпадає під перелік хворіб за якими можна звільняти. Натомість, суддя запевняє, що він не порушував закону та відпустив екс-нардепа також законно. Вся справа в тому, що прокуратура із великим запізненням вирішила оскаржити, вердикт служителя Феміди та направила заяву в апеляційний суд.

Наразі, до цієї незрозумілої та кричущої справи долучився й сам Президент, Петро Порошенко. Він навіть особисто звернувся до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції з вимогою перевірити всі документи по справі Лозінського.

1 комментарий

  1. Дмитрий

    1. Помилование — это индивидуальное государственно-властное веление в форме извинения лица, совершившего преступление любой тяжести. При этом лишь в исключительных случаях может быть помиловано лицо, к которому ранее была применена амнистия, помилование, условно-досрочное освобождение от наказания или замене неотбытой части наказания более мягким, отсрочку исполнения приговора, если они до погашения или снятия судимости вновь совершили умышленное преступление. Рассмотрение ходатайств о помиловании осужденных, которые не стали на путь исправления, отбыли незначительную часть назначенного им срока наказания, а также ходатайств лиц, осужденных за особо тяжкие преступления, осуществляется только при наличии чрезвычайных обстоятельств. Но вообще надежда на помилование — важный стимул для исправления. Особенно это касается осужденных к пожизненному лишению свободы.

    В отличие от амнистии акт помилования не рассчитан на неопределенное количество случаев использования и является персонифицированным актом однократного применения права в отношении конкретного лица или группы индивидуально указанных в указе Президента лиц.

    Ответить

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: