Главная / Головні новини / Жан Новосельцев виграв справу проти Аресена Авакова: Печерський суд м.Києва виніс рішення на користь журналіста

Жан Новосельцев виграв справу проти Аресена Авакова: Печерський суд м.Києва виніс рішення на користь журналіста

3 червня 2014 року в Печерському районному суді м. Києва відбулося судове засідання за позовом Жана Новосельцева до міністра МВС Арсена Авакова. Відомий журналіст та телеведучий Жан Новосельцев захищав свою честь і гідність та вимагав спростування недостовірної інформації.

Нагадаємо, що МВС України на одній із своїх конференцій оприлюднило таблицю людей, причетних до масового розстрілу на Майдані. Серед інших фігурантів справи , в цій схемі, абсолютно безпідставно, був згаданий Жан Новосельцев.

«Я подав позов про захист честі і гідності з вимогою спростування недостовірної інформації. Я вимагаю від МВС України відшкодувати мені 1 гривню , але найбільший сенс у цьому , якщо вони визнають , що це помилка чи наклеп — це буде перший цвях забитий у труну інсценуаціі розслідування з приводу розстрілу Небесної Сотні » , — сказав журналіст.

Натомість, представник МВС України запевнив, що вимоги журналіста до міністрества є безпідставними. Адже, Арсен Авакова, на його погляд не порушив жодного закону.

По закінченню судового засідання, журналіст Жан Новосельцев зазначив, що «Задані конкретні питання , відповідей від МВС України не отримано , мене вже не підозрюють ні в чому, навіщо мене вписали в цю схему не зрозуміло» .
За об’єктивністю судового засідання уважно спостерігали правозахисники та юристи ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького», які приймали активну учать у справі та відстоювали порушені права телеведучого і журналіста Жана Новосельцева.

Суддя В.Бортницька винесла справедливе рішення на користь журналіста. Адже, за матеріалами справи Арсен Аваков розповсюджував неправдиву інформацію. Як моральну компенсацію, суд зобов’язав Арсена Авакова виплатити журналісту суму в розмірі 240 гривень.
«На сьогоднішній день справа Жана Новесельцева вже завершена, але суспільство все ще чекає результатів розслідування по справі щодо масових вбивств на Майдані. Головна надія всіх українців , що результати не побудують на припущеннях і брехні, а вони дійсно будуть чесними, законними і обгрунтованими “- заявив правозахисник Богдан Хмельницький , лідер ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького».


Предыдущий Біля 25 тисяч ув’язнених випустять з виправних колоній в Україні вже цього року
Следующий Правозахисники обурені вироком Максиму Мельнику, якого Апеляційний суд Одещини відправили за грати по сфальшованій справі

6 комментарии

 1. Дмитрий

  5 +

  Ответить
 2. Дмитрий

  Чек оплаты судебного сбора, не потеряли в канцелярии Печерского районного суда ???

  Ответить
 3. Дмитрий

  какой честный министр МВС Украины попался , даже не не пытался использовать рычаги воздействия на Судей

  Ответить
 4. Дмитрий

  240 гривен

  Ответить
 5. Дмитрий

  - Ой, Вань, гляди, какие клоуны!
  Рот — хоть завязочки пришей…
  Ой, до чего, Вань, размалеваны,
  И голос — как у алкашей!

  Ответить
 6. Хочется отметить блестящую работу по этому делу адвоката Юридической компании «Центр Конфликтологии и Права» Дениса Цыпина (см. на фото).

  Ответить

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: