Главная / Головні новини / Богдан Хмельницький ініціював повернення пенсій чорнобильцям

Богдан Хмельницький ініціював повернення пенсій чорнобильцям

3 роки 2 мільйони чорнобильців не отримували свої пенсії через злочинний Указ уряду Азарова. Кандидат в депутати по 91 округу Богдан Хмельницький та інші кандидати від «Народного Фронту» звернулися до Арсенія Яценюка з ініціативою відновити ці виплати. І досягли конкретного результату!
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав доручення до Пенсійного Фонду, Міністерства Юстиції та Мінсоцполітики, яке запускає механізм відновлення соціальних виплат чорнобильцям.
Молодий кандидат-мажоритарник Богдан Хмельницький ще не встиг отримати депутатський мандат, утім вже конкретними справами відстоює інтереси населення, залучаючи команду «Народного Фронту».
«Я, як правозахисник, багато спілкуюсь з людьми та знаю їх проблеми, — коментує Богдан Хмельницький свою перемогу у відстоюванні інтересів людей. – З чорнобильцями ми разом стояли на Майдані. Я вивчив їхню проблему і дійшов висновку, що уряд Януковича незаконно позбавив родини чорнобильців виплат. Саме тому звернувся до Прем’єр-міністра з пропозицією повернути «чорнобильські» гроші. Причому, вважаю, що чорнобильцям мають нарахувати всі пенсії за ті 3 роки, коли вони їх не отримували. І уряд пішов назустріч. Це наша спільна перемога. І це тільки початок великого шляху у захисті інтересів соціально незахищених верств населення.»
Команда «Народного Фронту» ще раз довела, що готова реалізовувати конкретні соціальні ініціативи, а не годувати населення пустими обіцянками!

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: