Главная / Головні новини / Акція протесту під Терра Банком допомогла повернути гроші

Акція протесту під Терра Банком допомогла повернути гроші

До ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького” звернувся представник об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Червоноармійська 44″ Антон. Він розповів про проблему, яка виникла між об’єднанням та Терра Банком. Організація, співвласником якої є Антон, тримає рахунок, на якому зберігаються кошти, перераховані
мешканцями багатоквартирного будинку за комунальні послуги, у зазначеному банку. І коли на рахунку вже була доволі “кругленька” сума, банк заявив, що він став банкротом, при цьому продовжуючи активно працювати.

З цього приводу громада за підтримки ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького” організувала акцію протесту під Террабанком, що розташований на бульварі Дружби Народів. Представники банку, побачивши, що під стінами будівлі збираються люди, почали цікавитись, що відбувається. Не бажаючи “чорного піару”, працівники установи взялись за вирішення питання.

Результатом акції протесту стало те, що Антона викликали для написання заяви і пообіцяли все-таки повернути гроші. Після цього представник банку, не бажаючи «чорного піару», попросила нас залишити територію установи.

d-qNw-60kek

1 комментарий

 1. Антон

  Хочется от имени жильцов нашего дома поблагодарить объединение и лично Богдана Хмельницкого в оказанной нашему дому помощью. Актив объединения совместно с жильцами нашего дома провел пикетирование головного офиса банка. Благодаря правовой и организационной поддержке объединения у нас не возникло вопросов ни с милицией ни с органами власти.
  В результате мы смогли вернуть средства нашего дома со счета в «Терра Банке». А это наша квартплата, деньги для оплаты коммунальных услуг. Появилась уверенность в том, что мирный протест может принести такие положительные результаты.
  С благодарностью,
  Жильцы дома.

  Ответить

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: