Главная / Головні новини / Автоперевізники Київщини оголосили боротьбу корупціонерам ОДА

Автоперевізники Київщини оголосили боротьбу корупціонерам ОДА

KI7O483328 березня в УНІАН відбулась прес-конференція за участю правозахисника Богдана Хмельницького і представників ініціативної групи автоперевізників Київської області:  Ніна Демиденко, Анна Кліміна, Олег Поліщук, Артем Головатий, Петро Шамшур. Мова йшла про вкрай напружену ситуацію, яка зараз склался у сфері пасажирських автоперевезень Київщини. На жаль, зміна влади ніяк не вплинула на чиновників-корупціонерів обласної державної адміністрації, які і досі залишаються на місцях.
Зокрема, підприємці-перевізники скаржаться на посадовців Київської обласної державної адміністрації, а саме заступника голови ОДА Володимира Максименко і заступника керівника транспортного відділу В’ячеслава Пальчука.  Ці люди відверто просять давати хабаря. Влаштовують конкурси для перевізників перемогу, у яких отримують ті, хто  заплатить велику суму грошей.
Громадська організація «Об’днання Богдана Хмельницького» неодноразово ставала на захист інтересів підприємців-автоперевізників, — підкреслив голова ОБХ Богдан Станиславович. Він розповів, як ОБХ ініціювало проведення суспільного мониторінгу у сфері маршрутних перевезень. Для детального вивчення ситуації при Об’єднанні Богдана Хмельницького була відкрита і донині працює гаряча лінія для автоперевізників і пасажирів, на яку люди можуть залишати свої скарги і пропозиції щодо обслуговування.
Богдан Хмельницький запропопнував представникам преси переглянути журналістське розслідування з доказами винності Максименко та Пальчука. Зараз всі матеріали розслідування передані до Прокуратури.  Також Богдан Станиславович натякнув, що можновладець В’ячеслав Пальчук має пряме відношення до самопроголошеного уряду Криму і таким чином пов’язує можновладців Київської обласної державної адміністрації  з владою Януковича.
Від імені всіх учасників прес-конференції Богдан Хмельницький звернувся до в.о. Президента України і  голови Верховної Ради Олександра Турчинова, до голови Київської ОДА Володимира Шандри та до голови Антикорупційного бюро України Тетяни Чорновіл з проханням втрутитися в ситуацію, та звільнити з посад можновладців-корупціонерів Максименко і Пальчука, та надати справедливого покарання їх діям! Голова ОБХ Богдан Хмельницький закликав всіх автоперевізніків об’єднатися в боротьбі за свої права і права своїх пасажирів, за можливість зберегти свої робочі місця, за надання якісних послуг для пасажирів і головне, не підвищувати тарифи на проїзд.
В завершенні Богдан Хмельницький оголосив про створення ініціативи громадскього руху «Маршрутний АвтоМайдан», який буде боротися за права автоперевізників і пасажирів під гаслом «Разом ми сила!». Цю ініціативу підтримав колишній політв’язень Дмитро Павличенко, який нині очолює Антикорупційний сектор Ради Майдану. Він підтримав всі зауваження і скарги автоперевезників і пообіцяв всебічну підтримку у боротьбі з корупціонерами Киїіської обласної державної адміністрації.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: