Про організацію

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО»

Щодня ми чуємо про свавілля і корупцію в нашій країні, про байдужість чиновників, про хабарництво і беззаконні рішення суддів, про застосування тортур в міліції, про знущання і середньовічних порядках в тюрмах. Родичі, сусіди, ЗМІ, у транспорті, на роботі – всі говорять про це.

Але що МИ зробили, щоб цього не було?!

Що МИ зробили для того, щоб закон в нашій країні дійсно діяв, а «права людини» — не були пустим звуком?

Що ми зробили для того, щоб чиновники чесно виконували свою роботу, а не проїдали наші гроші?
Відповідаючи для себе на ці запитання, МИ подумали і вирішили щось зробити.

МИ – Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького» – не політична і не комерційна організація. Серед нас немає олігархів и депутатів.

МИ – звичайні люди зі своїми турботами і проблемами. У кожного з нас своя біда: у когось у тюрмі чоловік або син, хтось ризикує втратити бізнес, хтось вже втратив свободу, хтось залишився без даху над головою, у когось просто болить душа від того, що відбувається навколо…

Що МИ в силах зробити?

МИ – Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького»:

• здійснюємо постійний контроль над діяльністю в Україні суддів, працівників пенітенціарної системи, прокуратури, правоохоронних органів, відповідних міністерств і відомств;
• надаємо безкоштовну юридичну допомогу;
• постійно проводимо акції протесту;
• розвиваємо співробітництво з міжнародними правозахисними організаціями;
• реєструємо факти корупції і злочинної діяльності правоохоронців, надаємо їм розголос, а також публікуємо їх на власному сайті obx.org.ua.

На сайті є вся необхідна інформація про боротьбу ВГПО «Об’єднання Богдана Хмельницького» за права і свободи громадян України. Читаючи розміщені матеріали ви зрозумієте, яким чином і як саме ми допомагаємо захиститися від свавілля правоохоронців і суддів. Всі наші методи боротьби перевірені на практиці і точно діють, і тому сумніватися не варто.

Ми прагнемо змінити ситуацію на краще, бо ми є той самий народ, що відповідно до Конституції є джерелом влади в Україні.

Звертаємо вашу увагу на те, що Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького» не має на меті допомогти уникнути кримінальної відповідальності, якщо злочин дійсно скоєний і є відповідні докази. «Об’єднання Богдана Хмельницького» не допомагає порушувати закони і не заважає правосуддю у встановленні істини.

Вважаємо, що кожний громадянин має право захиститися від звинувачень, використовуючи всі свої права, надані законом. Навіть при наявності доказів вини слідчий, прокурор і суддя зобов’язані ставитися до обвинуваченого і його родичів з повагою.

Слідство по кожній справі має бути об’єктивним і неупередженим, звинувачення – логічним, зрозумілим і побудованим на реальних, законних доказах, а суддя повинний надати підсудному можливість висловитися і захиститися.

Якщо все це відбувалося інакше, то злочинця немає. Є жертва репресивного апарату, який не шукає істину, а лише шукає винного. Саме право людини на захист і самозахист відстоює Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького».

З повагою,
Голова Правління
Всеукраїнської громадської правозахисної організації
«Об’єднання Богдана Хмельницького»

Б.С. Хмельницький