Ація «КУЛАК» у квітні присвячена захисту прав ув’язнених в Лук’янівському СІЗО

0 146

25 квітня відбулась чергова акція громадського протесту » КУЛАК», яка  щомісяця  проводиться  за ініціативи ВГО   «Об’єднання Богдана Хмельницького», з метою привернення суспільної уваги до проблем незаконно затриманих , засуджених  або  ув’язнених громадян України та  їхніх  родичів і близьких.

Зокрема ,  порушення стосуються основних прав та свобод людини і громадянина,  незаконне  і необґрунтоване  притягнення до кримінальної відповідальності , засудження або ув’язнення.

Члени ГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»,   представники громадськості ,  юристи , правозахисники  та представники ЗМІ  зібралися біля Генеральної прокуратури України ,  пішою ходою пройшли до Міністерства внутрішніх справ України , а згодом до Державної пенітенціарної служби України.

По маршруту проведення  акції, біля адміністративних  будівель,   кожен з учасників мав змогу   оголосити   про свій біль, турботу або проблему.

Цього разу більшість виступів стосувалась  проблеми  утримання громадян у  СІЗО №13, виступаючі з промовами учасники акції акцентували увагу на нелюдському ставленні адміністрації  Лук’янівського   слідчого   ізолятору  до осіб, що там перебувають.

По закінченню виступів, до органів влади були подані колективні звернення, як від  правозахисників Об’єднання Богдана Хмельницького , так і звернення від кожного учасника акції особисто.

Як заявив  Богдан Хмельницький,  лідер ГО «Об’єднання Богдана Хмельницького»: «Кожен місяць ми будемо збиратись разом, щоб висловити свою громадянську позицію та  допомогти кожному, хто опинився в скрутній ситуації. Ми  спрямуємо   всі зусилля  на  захист   прав  і свобод громадян в Україні. Ми  ніколи не  дозволимо чиновникам та  можновладцям чинити злочини проти громади!».

Громадськість – це сила !  Приєднуйтесь до нас!

Телефон гарячої лінії для всіх бажаючих долучитись до акції «КУЛАК»: