Заступником голови громадської ради при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області обрано правозахисника ОБХ

0
539

09 липня 2015 року відбулося засідання новоутвореної громадської ради при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області.

На засіданні було обрано Голову, заступників та секретаря громадської ради при управлінні.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» Голова громадської ради організовує діяльність громадської ради, скликає та організовує підготовку та проведення її засідань, підписує документи від імені громадської ради, а також представляє громадську раду у відносинах з органами державної влади, інститутами громадянського суспільства та засобами масової інформації.

Так, шляхом голосування, одноголосно Головою громадської ради при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області обрано Борисову Олександру Володимирівну, її заступниками – правозахисника ОБХ — Олександра Олександровича Кисельова та В’ячеслава Iвановича Ласкуту, секретарем обрано Максима Едуардовича Матвiенка.

Крім того, на засіданні було затверджено регламент та положення громадської ради при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області.