Крадії в «законі»! або чи має право міліція вчиняти збройний напад на підприємців?

1
423

правозащитники-защищают-предпренимателей

31.07.13 року група міліціянтів, яку очолював начальник відділу ВДСБЕС ГУ МВС м. Києва Вязьмикін Сергій силком припинила роботу водія екскаватору, що належав ТОВ «Позитив транслайн» на приватній території за адресою: м. Київ, вул.. Милославська, 58. Викинувши водія з кабіни, загарбники посадили свого водія і почали «угоняти» екскаватор з території. Але така важка техніка далеко проїхати не може, а тому працівники підприємства перехопили «крадіїв» на виїзді з території і почали вимагати пояснень.

«Пояснення» у вигляді протоколу огляду і вилучення майна, приїхали лише через дев’ять годин після викрадення екскаватора. Не виключено, що весь цей час вони старанно підробляли протокол і документи про власні повноваження. В решті решт нападники зрозуміли, що викрасти майно без розголосу не вдасться, а тому залишили охорону і поїхали відпочивати. Не виключено, що вже сьогодні, нападники будуть знов намагатися вкрасти техніку під виглядом слідчих чи інших дій. До справи підключилися журналісти, громадські діячі, отже буде цікаво….

Коротко про суть конфлікту. Ще 23.02.13 року було відкрите кримінальне провадження №120131100300002883 за підозрою у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 239 КК України (Забруднення або псування земель). Начебто для «об’єктивності» ця справа була передана для розслідування не в Деснянський райвідділ міліції, а в Дніпровський, бо за версією слідчих прокурори і міліція Деснянського району корумпована і не здатна припинити злочин (бачите самі визнають, що вдома в них не все гарно, як каже міністр!). Провадження триває, слідчі вимагали і одержали всі документи з яких можна було з’ясувати, що колись давно, фірма завезла на територію майбутнього опікового центру будівельний матеріал – пісок. Будівництво центру припинилося, гроші підрядникам не сплачують, а тому вони вирішили не чекати подальших дивідендів і шукати роботу в інших містах. Завезений будівельний матеріал вирішили продати іншим покупцям. За домовленістю з керівництвом Центру, пісок мав вивозити покупець – ТОВ «Позитив транслайн». От саме в цьому місці версії слідства і підприємців розійшлися. Підприємці стверджують, що вивозять лише свій пісок, а міліція що не лише свій, а й державний або народний.

Постає декілька запитань: 1) Чому міліціонери заявляють, що пісок крадуть у держави, а розслідують справу про забруднення земель? 2)Для чого вилучати трактор, якщо ніхто не ховається і підприємці надають для перевірки документи та з’являються за викликом слідчого?

На це запитання є наші відповіді: у місті Києві появився новий гравець на ринку піску і його «криша» хтось з керівництва МВС України. Саме через таких покровителів, було вирішено зайти на ринок піску через «виживання» з ринку існуючих підприємців. Все дуже просто! Припинили діяльність і споживачам піску не залишається жодних шансів, як звертатися до нового монополіста. А той і ціни підвищить і умови змінить, бо куди подітися будівельникам?! В решті решт саме громадяни будуть розраховуватися з монополістом, бо саме з наших податків місто сплачує за нові мости і дороги, а також саме ми сплачуємо за квартири, які вже коштують дорожче ніж будь де у Європі. Підтвердженням цієї версії є той факт, що трейлер який мав відвезти крадений міліціонерами екскаватор, належить саме фірмі-конкуренту з київського річкового порту, яку недавно придбали нові хазяї. Власно вони і будуть використовувати цю техніку, бо всупереч вимогам закону техніку не опечатували, начебто помилково.

Слід зауважити, що слідчим пропонували передати цей екскаватор на відповідальне зберігання, що прямо передбачене законом, але хіба закон заважає міліціонерам робити свої справи?! Отже протистояння бізнесу і влади продовжується. Переможе закон.