Главная / До нас звернулися / В Києві під Лук’янівським СІЗО правозахисники продовжують вести прийом громадян

В Києві під Лук’янівським СІЗО правозахисники продовжують вести прийом громадян

В Києві на вул. Дегтярівська 13, біля СІЗО №13 продовжує працювати громадська приймальня правозахисників ВГО «Об’єдання Богдана Хмельницького».

Щоденно, з 9-ї ранку під стінами Лук’янівського СІЗО ведуть прийом громадян  досвідчені правозахисники Об’єднання, спеціалісти у сфері правового захисту громадян — Валерій Товмач та Ігор Бондарчук.

За словами правозахисників В.Товмача та І.Бондарчука :«Ми намагаємось допомогти всім громадянам, які до нас звертаються. При цьому особливу увагу приділяємо звичайному  людському спілкуванню. Ми вислуховуємо всіх, хто до нас звертається та роз’яснюємо  всі аспекти правового захисту, адже, найчастіше, люди просто не знають з чого починати боротьбу за права,  гарантовані Конституцією України. В нашій команді працюють найдосвідченіші   правозахисники та  представники юридичного Об’єднання Богдана Хмельницького».

Як зазначає Богдан Хмельницький, лідер правозахисного Об’єдання «До нас звертаються тисячі громадян. Серед них ті, хто опинився у скрутному становищі, чиї близькі під слідством та у місцях позбавлення волі, ті , хто розгублений та не знає з чого починати боротьбу за справедливість. Правозахисники та юристи нашої організації надають професійні консультації та поради, виступають на захисті громадських інтересів в правоохоронних органах, судових інстанціях, в державній виконавчій та пенітенціарній службі, в місцевих і державних органах влади. Закон і правда завжди перемагають, головне вірити та боротися!».

Телефон гарячої лінії ОБХ: (044) 228-63-68, 067-383-33-35, 067 -672-22-29, www.law-obx.org.ua

Следующий Продовжує працювати гаряча правозахисна лінія щодо роботи страхових компаній

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: