В АСГСУ поділяться баченням проблем господарської юрисдикції

0
116

28 вересня 2017 року виповнюється рік від дня створення Громадської організації «Асоціація суддів господарських судів України». З цієї нагоди АСГСУ запропонувала своїм підрозділам висловитися щодо найактуальніших проблем господарського судочинства, що притаманні саме їхньому регіону, та шляхів їх вирішення.

Як наголосила голова АСГСУ Наталія Богацька: «створення асоціації відбулось у свій час, оскільки судді господарських судів сприйняли виклики сьогодення щодо необхідності зайняття більш активної позиції щодо відкритості та висвітлення діяльності судів та суддів в ЗМІ. Тож асоціація стала майданчиком для комунікації та об’єднання суддів, як в їх професійній діяльності, так і поза її межами, інструментом  захисту інтересів членів асоціації від неправомірних втручань у їх професійну діяльність».

«Зрозуміло, що за рік діяльності ми не могли повністю досягти мети, для якої створювалась асоціація. Проте головне наше надбання за цей час — це об’єднання в одну рушійну силу небайдужих професійних суддів, а також налагодження діалогу між суддями, науковцями, адвокатами, професійною юридичною спільнотою, профільними об’єднаннями суб’єктів господарської діяльності, громадянським суспільством, іншими гілками державної влади та місцевого самоврядування», — відзначила Н.Богацька.

З цією метою, асоціація запропонувала кожному відокремленому підрозділу АСГСУ звернутись до суспільства з окремою темою, яка, на думку суддів господарської юрисдикції певної області, є актуальною для вирішення та висвітлення саме для цього регіону. «Це перший такий проект в Україні, яким ми вирішили зацікавити не лише юридичну спільноту та суспільство в цілому, але власне і себе для визначення завдань, які стоять перед судовою владою та асоціацією зокрема», — наголосила голова АСГСУ.

Ці публікації будуть розміщуватись на веб-сайті АСГСУ та сторінці асоціації у Фейсбук.