Суддів із Луганщини засипали скаргами

0
112

Голова Сватівського районного суду Луганської області Станіслав Юрченко повідомив ВРП про втручання у правосуддя з боку особи зацікавленої у справі по ДТП.

Зокрема, як ідеться у заяві, останній обвинуватив у своїй скарзі слідчих, прокурорів, суддів у злочинній корумпованій змові, підробці та фальсифікації документів у справі за фактом ДТП та винесенні неправосудних рішень. Також, на його думку, у зазначеному судді постійно проходять не слухання справ, а «вистави».

С.Юрченко повідомляє, що ті судді, у провадженні, яких були скарги та заяви цього громадянина, робили самовідводи, адже в їхній бік той виражав недовіру та образи. Однак, і такі ухвали його не влаштовували та вважалися завідома неправосудними.

Також у повідомленні йдеться, що зазначена особа постійно тисне на суд численними скаргами в різні інстанції, зокрема і до ВРП, щоб служителі Феміди усе ж прийняли потрібне, виправдувальне рішення щодо справи у ДТП.

Судді розцінили такі дії як втручання у судочинство та звернулися до ВРП. Повідомлення 18 вересня внесено і до реєстру Ради за № 2389/0/6-17.