Суд вирішив суперечку між власниками загального будинку

0
213

Вищий адміністративний суд розглянув питання суперечки між господарями будинку, який розрахований на 2 власника. 

На судовому засіданні для фіксування можливих процесуальних порушень була присутня правозахисна група ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького».

Скандал тривав протягом 10-ти років. Ніна Яківна яка виступає позивачем, стверджує, що її сусід отримав декларацію на перебудову їхнього спільного будинку.

«Одного дня ми побачили, що на нашій стороні будинку знята покрівля, розбиті меблі. Але так як мій сусід отримав декларацію, суди вважали такі дії з його сторони законними», — розповідає Ніна Яківна.

Жінка стверджує, що її сусід Кондревич Руслан у гарних відносинах з начальником юридичного відділу Чернівецької міськради Шибою Олександром Михайловичем, який і видавав документи на будівництво.

«У цьому питанні задіяно багато структур: міська рада, головний архітектор міста Чернівці, міськвиконком. Я довго боролась і інколи здавалсь, що нічого змінити у цій ситуації неможна», — додає Ніна Яківна.

Справа дійшла до Вищого адміністративного суду, який виніс рішення на користь позивача.

«Я вдячна тим суддям, які винесли справедливе рішення. Але боротьба триває. Наразі я планую позиватись з приводу відшкодування збитків у ході демонтації нашої частини будинку», — розповідає Ніна Яківна.