Справа екс-податківців не доживе до суду, — адвокат

0
158

Адвокат колишніх податківців часів екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, масове затримання яких проходило в прямому ефірі, Сергій Войченко стверджує, що у прокуратури немає вагомих доказів провини його підзахисних.

«Тексти підозр по всім затриманим екс-податківцям фактично написані під копірку, відрізняються хіба що, прізвища підозрюваних», — підкреслив адвокат в інтерв’ю.

За його словами, свої звинувачення військова прокуратура виписала в 3 томах по 250 аркушів кожен. «Але при найближчому наближенні видно, що реальних доказів в них немає, як немає документів за підписом наших клієнтів, ніяких свідчень проти них», — зазначає С.Войченко.

Також адвокат звертає увагу на процесуальні порушення, зокрема, в частині передачі справи військовій прокуратурі для розслідування. За його твердженням, в силу ст.216 КПК такі справи перебувають в підслідності НАБУ.

Як нагадує адвокат, і керівник НАБУ Артем Ситник, і керівник САП Назар Холодницький неодноразово заявляли, що збір доказів неуповноваженими органами може призвести до визнання цих доказів неприпустимими. «Тому за законом, всі ці докази до моменту розгляду справи по суті, не будуть варті навіть паперу, на якому вони написані», — резюмує С.Войченко.