ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення акцій громадського протесту

ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» повідомляє про проведення мирної громадської акції протесту, яка відбудеться 10 серпня 2012 року за наступними адресами:

 1. Київська обласна адміністрація України. м. Київ, площа Л.Українки 1, будівля Київської обласної адміністрації України (з боку вул.. Кутузова).

2. Адміністрація Президента України. м. Київ, вул.. Банкова, 11.

3. Кабінет Міністрів України. м. Київ, вул.. Грушевського 12/2 (вдовж вулиці Грушевського від Верховної Ради України до Петровської алеї).

4. Генеральна Прокуратура України. м. Київ, вул.. Різницька 13/15.

Час проведення: з 08.00 до 20:00.

Мета акції: Привернення уваги громадськості до незаконних дій Київської обласної адміністрації України, голови адміністрації Анатолія Присяжнюка та його товаришів, які шляхом проведення незаконного, завідомо корупційного, забороненого судом і міністерством інфраструктури України, тендеру, створили умови для припинення відносин з перевізниками, які вже роками перевозять людей і забезпечили «виграш» перевізників, які пов’язані з чиновниками обладміністрації та здійснювали діяльність в інших регіонах України. Внаслідок вказаних корупційних і не законних дій, сотні киян і мешканців області залишилися без роботи.

Впродовж часу проведення заходу, учасники акції протесту будуть переміщатися на автомобільному транспорті від однієї до іншої установи.

Кількість осіб, що візьмуть участь в акції громадського протесту — до 1000 осіб.

В ході проведення акції протесту будуть використовуватися не стаціонарні підсилювачі звуку, мегафони, а також автотранспорт (маршрутні автобуси).

Голова Правління Б.С. Хмельницький