Губернатор області почув перевізників

Губернатор області почув перевізниківГубернатор області особисто розібрався у перипетіях перевізників

Ми вже не одноразово розповідали про історію перевізників Київської області. Зокрема зачіпала історія Баришівського підприємства «Троїцька артіль». Адже молодь не боячись ризикувати кілька років тому відродила транспортну систему свого району, а сьогодні у них хочуть забрати вже все готовеньке. Підприємство обслуговує 12 сіл, допомагає та підтримує місцеву владу. Саме тому захиститися за земляків вирішили і самі очільники Баришівського району. 17 січня заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Маренич В.В. організував транспортну комісію, на яку крім депутатів районної ради, селищного голови та всіх місцевих перевізників був запрошений ще й нежданий гість району пан Возняк. Саме той, броварський перевізник, що шляхом махінацій обійшов «Троїцьку артіль» на конкурсі і отримав дозвіл на перевезення їхнім маршрутом.

Одноголосно всі присутні місцеві стали на бік чесного перевізника, який власними силами, на свій ризик створював та підіймав скандальний маршрут – «Троїцької артілі». На захист виступив і Богдан Хмельницький.

Що ж до пана Возняка (ТОВ «Союз-Авто»), то він звичайно апелював лише до юридичної сторони – дозволів від КОДА, які нажаль ґрунтуються на підставних документах.

На комісії в Баришівці спільним рішення було поставлено за ціль захистити своїх земляків, тому вже наступного дня делегація у складі 5 депутатів Баришівської районної ради вирушили на зустріч із Головою Київської обласної адміністрації – А.Й. Присяжнюком. Губернатор дозволив пояснити ситуацію, яка склалася в районі і вирішив сам розібратися, аби дійти правильного висновку, враховуючи думку громади. На зустрічі були також присутні заступник губернатора, голова конкурсної комісії В.М.Максименко та начальник управління промисловості, транспорту та зв’язку С.М.Діденко.

«Не так давно у нашому районі існувала очевидна проблема із транспортним сполученням. Тоді ми, депутатський корпус, шукали вирішення цієї проблеми, просили багатьох вже сталих підприємців у цій  галузі допомогти, підняти транспортну гілку в районі. Серед підприємств, які не бачили тоді вигоди і не пішли нам на зустріч було і ТОВ «Союз-авто». Так, пан Возняк не допоміг тоді нам, не згодився взятися відроджувати транспортні сполучення з нуля. А сьогодні, коли молоді люди, жителі Баришівки, власними зусиллями на свій страх і ризик створили, відродили і допомогли нашому району, він, мажор із Броварів, вирішив це забрати» — сказав один із депутатів.

Окрім того сьогодні автобуси Возняка вже виїхали на маршрут Баришівка – Київ і почали перешкоджати роботі та графікам «Троїцької артілі», створюючи незручні ситуації на дорозі, відхиляючись від маршруту, як їм заманеться, тим самим порушують громадський порядок. А поспішаючи перешкодити місцевим автобусам створюють аварійні ситуації.

На щастя, Анатолій Йосипович об’єктивно розібрався в ситуації, що скалалася та доручив своєму заступнику терміново розірвати дозволи із ТОВ «Союз-авто», прибрати їхні автобуси із Баришівського маршруту та  видати ТОВ «Троїцька Артіль» довгострокові документи на обслуговування маршрутів. Сподіваємося то були не пусті слова. Нас нарешті почули.

Об’єднавшись, ми змогли довести свою правоту! Адже, коли нас більше – більше й шансів, що нас почують. Із допомогою наших земляків, правозахисників, справжніх борців за правду нам вдалося відкрити очі губернатору на той безлад, який хотіли влаштувати на нашій землі. Тепер справа за чесним словом голови КОДА… Приєднуйтесь, бо тільки разом ми зруйнуємо стіну корупції!