Голова Одеського апеляційного госпсуду подала у відставку

0
25

Голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Морщагіна звернулася до Верховної Ради і у Вищу раду юстиції з проханням звільнити її від займаної посади у зв’язку з відсутністю безпечних умов для здійснення належного і неупередженого правосуддя.

Про це повідомили в Одеському апеляційному господарському суді.

У своїй заяві Н.Морщагіна підкреслює, що не має морального права залишатися на посаді судді та голови суду, у зв’язку з подіями, які відбуваються останнім часом по відношенню до суддів.

Нагадаємо, 5 жовтня 2016 року, у зв’язку з протиправними, під прикриттям патріотичних гасел, діями так званих «громадських активістів» була припинена робота Одеського апеляційного господарського суду та господарського суду Одеської області.

Пізніше з’ясувалося, що двом суддям Одеського апеляційного господарського суду зі складу колегії суддів, лікарями швидкої медичної допомоги поставлений діагноз: гіпертонічний криз, рекомендовані госпіталізація і стаціонарне лікування. Одному з суддів в обличчя потрапила хімічна речовина, іншим суддям — на різні частини тіла.