Експерт юридичної компанії Jurimex підтримує обмеження конкуренції на лотерейному ринку України. Під час робочої зустрічі, присвяченої обговоренню монополії на українському лотерейному ринку партнер ЮК Jurimex Марина Слободниченко наголосила на необхідності впровадження законодавчого регулювання у цій царині. Серед іншого за результатами проведення зустрічі було встановлено, що критерії, відповідність яким вимагається від ліцензіатів, не можуть визначатись, як об’єктивні. При цьому державним банкам надаються переваги у порівнянні з іншими ліцензіатами в отриманні ліцензії на здійснення господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може спричинити негативний вплив на стан конкуренції на ринку.

0
153

Експерт юридичної компанії Jurimex підтримує обмеження конкуренції на лотерейному ринку України.

Під час робочої зустрічі, присвяченої обговоренню монополії на українському лотерейному ринку партнер ЮК Jurimex Марина Слободниченко наголосила на необхідності впровадження законодавчого регулювання у цій царині.

Серед іншого за результатами проведення зустрічі було встановлено, що критерії, відповідність яким вимагається від ліцензіатів, не можуть визначатись, як об’єктивні. При цьому державним банкам надаються переваги у порівнянні з іншими ліцензіатами в отриманні ліцензії на здійснення господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може спричинити негативний вплив на стан конкуренції на ринку.