Главная / До нас звернулися / Честь та гідність в столичному суді допомагають відстояти Мерабі Суслову правозахисники «Об’єднання Богдана Хмельницького»

Честь та гідність в столичному суді допомагають відстояти Мерабі Суслову правозахисники «Об’єднання Богдана Хмельницького»

В Голосіївському районному суді міста Києва відбулось вже друге судове засідання за позовом Мерабі Суслова до відомого журналіста та ведучого Костянтина Стогнія. Мерабі Суслов, який зараз перебуває у місці неволі , захищає свою честь і гідність, адже телеведучий Костянтин Стогній у випуску однієї із своїх програм обмовив його .За словами журналіста, Мерабі Суслов у в’язниці порушує закон та займається протизаконними діями, використовуючи телефонний зв’язок. Цей наклеп дуже обурив Суслова , адже засудженим на довічне ув’язнення не дозволяють користуватись мобільними телефонами. Мерабі Суслов звернувся за допомогою до правозахисників «Об’єднання Богдана Хмельницького» щоб домогтись справедливості та спростування недостовірної інформації.

Справа вже вдруге розглядається судом , але ні на одне засідання Костянтин Стогній так і не з’явився. Його захисник також . Таке ігнорування, голова суддівського процесу, Мірошниченко О.В. виправдала та призначила додаткове засідання. Така зневажлива поведінка з боку Костянтина Стогнія, цілком справедливо обурила сторону позивача та правозахисників, а розгляд справи в другий раз перенесли на 23 липня 2014 року.
Чи вистачить сміливості Костянтину Стогнію прийти до суду? Про це громада дізнається вже зовсім скоро.

Предыдущий Правозахисники добились звільнення Генерального прокурора України Олега Махніцького

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: