Наш лідер

Бог створив нас всіх рівними та вільними!

Держава повинна захищати ці наші невід’ємні права,бо держава в першу чергу – це її громадяни, ми з вами.

Але я на власному досвіді, неодноразово зіткнувшись з великою глибою несправедливості та беззаконня, переконався – ті державні установи, які повинні захищати закон, навпаки злісно і умисно попирають його. Серед вас, я впевнений, теж є чимало людей, які не з газет та телевізора знають, що таке тортури, фальсифікації, байдужість та зневага чиновників, міліціонерів, прокурорів і суддів.

Коли моя мати у пошуках правди ходила до Президента України, до Верховного Суду, генерального прокурора, до народних депутатів України – її намагались виштовхнути, а не допомогти, що вони повинні були зробити. Хіба вам це не знайомо?! Отже правди і закону вона не домоглася, лишились тільки сльози, відчай та страждання, але не безнадійність! Я впевнений, що безвихідних ситуацій не буває, і тому…

Зараз ми повинні об’єднатися, бо по одному нас не чують, по одному ми не переможемо, іншого вибору у нас немає. Наша організація — Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького» буде допомагати державному апарату, громадянам, нам усім захищати та поважати право бути рівними перед законом. Всеукраїнська громадська правозахисна організація «Об’єднання Богдана Хмельницького» вже почала цей процес.

Ми готуємо акції, надаємо безкоштовну правову допомогу, боремося за права звичайних людей! На жаль, правоохоронна система сьогодні – це закрита каста, суцільна корпорація суддів, прокурорів, міліціонерів, де рука руку миє, а ворон ворону око не виклює, де ми постійно ходимо по замкнутому колу. Ми допоможемо вам користуватися вашими законними правами, які навмисно попирають і приховують так звані слуги народу, «чесні» люди у мантіях, правоохоронці-перевертні в погонах, «безстрашні» прокурори…

Треба покласти цьому край! Приєднуйтесь до нас, і чим скоріше це станеться, тим швидше ми переможемо і будемо жити в прекрасній країні, де кожний поважає права іншого, де немає приниження людської гідності, цинізму і беззаконня.

Я впевнений, що ми переможемо!
Хай допоможе нам Бог!

Голова правління
Богдан Хмельницький

1. Суть справи Богдана Хмельницького.

2. Боротьба Богдана Хмельницького очима журналістів.

3. Заява Богдана Хмельницького до Європейського Суду з прав людини.