Апеляційний суд Київської області залишив у силі рішення першої інстанції по справі Миколи Зорича

0
229

04 листопада 2015 року відбулася мирна акція протесту під стінами Апеляційного суду Київської області, у зв’язку з тим, що колегія суддів у складі: Шевченко О.В., Миколюка О.В., Шроля В.Р.

розглядала апеляційні скарги Зорича М.М. та його захисника на вирок Сквирського районного суду Київської області. Прокурор обласної прокуратури, який підтримував державне обвинувачення у в даному провадженні, надав письмове заперечення на апеляційні скарги Зорича М.М. та його захисника.

В результаті судового розгляду колегія суддів дійшла до рішення: апеляційні скарги задоволенню не підлягають, залишається в законній силі вирок Сквирського районного суду Київської області, яким Зорича Миколу Миколайовича засуджено до 7 років позбавлення волі, за вчинення злочину передбаченого ч. 3 ст. 309 КК України.

Ця справа має велике суспільне значення, адже стосується права на спокійне життя тисяч мешканців району і навіть майбутнього села, адже через широке розповсюдження наркотиків, що його налагодив Зорич, ціле покоління молодих сквирчан у небезпеці!

Судді об’єктивно та неупереджено встановили обставини справи, відібрали потрібні пояснення у обвинуваченого та захисників, в результаті винесли справедливе рішення.