5 років боротьби та судових тяжб — ОБХ отримало ще одну перемогу!

0
326

24 червня 2015 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ ухвалив рішення, згідно якого у позовних вимогах касаційної скарги поданої в інтересах Сіляви Дмитра Валерійовича до Байдужого Станіслава Сергійовича про стягнення з останнього 130 000 $ на користь Сіляви Д.В. – було відмовлено.

Колегія з 5-ти суддів довго з’ясовувала обставини справи та приймала рішення. Інтереси Байдужого С.С. представляла мати Брухтій Тетяна Анатолівна, яка є членом ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького».

Даний випадок показав, що в Україні ще є порядні, об’єктивні та справедливі судді.

Рішення Апеляційного суду м. Києва було залишено без змін, головуючим суддею по справі в апеляційній інстанції виступала Чобіток Алла Олександрівна.

Справа пройшла всі можливі інстанції. Правозахисники ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» здійснювали громадський контроль під час всього судового провадження.

З’ясувалося, що суддя Голосіївського районного суду м. Києва Фролов М.О. виніс рішення про стягнення із спадкоємців, які не успадкували жодного майна, за підробленими розписками суму у  130 000 $.

Однак дане рішення не встояло у вищих судових інстанціях.