08 червня 2012 року під стінами Деснянського районного суду м. Чернігова відбулась акція в підтримку Владислава Поповича та його однодумців, більш відомих як «Ніжинські робінгуди».

Нагадаємо, вказана справа набула великого суспільного резонансу через те, що хлопці у 2010 році побороли розповсюдження наркотиків у м. Ніжині Чернігівської області та викрили імена корумпованих міліціонерів, які покривали смертоносний бізнес.

Однак, ні наркоторговців, ні міліціонерів покарано не було. Більше того, на лаві підсудних опинився сам Попович. Розповсюджувачі смерті за версією правоохоронців перетворилися на чесних бізнесменів, а Попович – на ватажка кривавої банди.

Здавалося, суд повинен був розібратися, однак цього не відбулось. «Ніжинські робінгуди» другий рік поспіль перебувають під вартою, а суддя відверто ігнорує закон і очевидні факти, і бажає лише одного – швидше винести обвинувальний вирок. Згідно пред’явленого обвинувачення, хлопці отримають покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років за злочини, яких вони не вчиняли.

Підтримати «Ніжинських робінгудів» прийшли родичі, друзі, журналісти та особисто Богдан Хмельницький. Учасники акції вимагали справедливого та неупередженого розгляду справи.