Уманські маніяки на свободі! Вже скалічено трьох підлітків, хто наступний???

В місті Умань з’явилася банда міліціонерів-маніяків, які знущаються над нашими дітьми і родичами. Про появу банди немає офіційних заяв, бо банду створив і очолює начальник уманської міліції. Нажаль і прокурор міста Умань має стосунки з бандою «перевертнів в погонах», а тому банда працівників міліції, майже щодня безперешкодно катує і нищить людей, а прокурор «чистить» сліди цих злочинів і приховує факти перед керівництвом.

Отже чекати на порятунок від уманських правоохоронців не варто. Ми маємо самостійно розібратися з бандою. Лукянов, Карбовський, Бондаренко, потрапили до рук  міліції і відчули нелюдські тортури. Перевертні вимагали від жертв зізнатися у злочинах, які скоїли підконтрольні їм рецидивісти.

«Об’єднання Богдана Хмельницького» не може стояти осторонь цієї проблеми. Ми маємо вийти на вулицю, дійти до прокуратури і міліції, і висловитися з приводу банди перевертнів. Якщо нас буде багато, якщо бандити побачать, що нас тисячі, що ми не залякані і рішуче налаштовані, вони підуть геть з нашого міста, а місцеві начальники підуть на пенсію чи до буцегарні, бо наживатися на житті і здоров’ї наших дітей ми не дозволимо.

Шановні уманчани! Не будьте осторонь, ця банда зайде до кожного дому. Вас всіх не омине доля Лукянова, Карбовського, Бондаренка, не ховайтеся! Саме від вас залежить майбутнє Умані.

Збираємося разом 16.11.2012 року о 11:00 год., біля міської прокуратури м. Умань, що по вулиці Рафаїла Чорного, 16.