Правозахисники разом з журналістами розкрили «покровителів» київської проституції

У середу 14 вересня, о 22-25 на телеканалі «1+1″ у програмі «Особиста справа» бажаючі зможуть побачити як правозахисники Всеукраїнської громадської правозахисної організації  «Об’єднання Богдана Хмельницького» разом з журналістами і дівчатами з жіночої організації «Femen» розкрили корупційну схему чиновників, які «прикривали» діяльність повій на Кільцевому шосе міста Києва.

Нагадаємо, «Особиста справа» — спеціальні розслідування журналістів ТСН Олексія Душки та Жана Новосельцева. Вони знаходять правду, від якої іноді залежать життя людей.

Автори «Особистої справи» шукають і знаходять відповіді на два головні питання – хто винуватий і що робити. Кожна програма присвячена окремій темі – «справі №»: як протистояти «мафії на кладовищі», «від яких сум не зарікаються тюремники?», «Жерсть мундира», «Справи лікарів», «ЖКХ проти ОСББ» тощо.

Автори проекту вважають своїми «особистими справами» ті історії та ситуації, які дехто з чиновників та можновладців хотів би приховати. Справа честі журналістів «1+1″ — розказати правду про те, що відбувається в Україні, детально та без замовчування.

Також автори планують згодом повертатися до тих тем, які вже висвітлювалися в ефірі. Так, одна з програм «Особиста справа» буде присвячена темі порушень з боку правоохоронців, якій свого часу Жан Новосельцев присвятив резонансний цикл «Жерсть мундиру». Вони пригадають кілька шокуючих епізодів і покажуть, чим вони закінчились.