Правозахисна група у Києво-Святошинському районному суді

1
423

45_mainУ Києво-Святошинському районному суді Київської області 05.03.2013 року відбувся судовий розгляд суддею Дубас Т.В. по адміністративній справі громадянки Нікуліної Н.В..  На підставі заяви члена ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького» Нікуліної Н.В. на судове засідання по справі, яке відбулося 05.03.2013 року було направлено правозахисну групу у відповідності ст129 Конституції України та статуту ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького». Для виявлення фактів незаконних дій або корупції зі сторони судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Дубас Т.В..  Під час судового засідання було виявлено та зафіксовано слідуючі порушення Конституції та законів України:

1. Під час попереднього судового засідання, яке відбулося в Києво-Святошинському районному суді Київської області та повідомленні учасників судового процесу суддя Дубас Т.В. оголосила, що наступний судовий розгляд відбудеться 05.03.2013р. о 10 годині 30 хвилин.

Згідно положень статті 124 Кодексу адміністративного судочинства України  Відкриття судового засідання. У призначений для розгляду справи час головуючий відкриває судове засідання та оголошує, яка справа розглядається. Але всупереч визначеному часу суддя Дубас Т.В. відкрила судове засідання на 40 хвилин пізніше, що змусило учасників процесу та слухачів чекати. Вважаємо, що дії судді Дубас Т.В. є проявом зневаги до учасників процесу,громадян України,які виявили бажання бути присутніми на відкритому судовому засіданні та по своїй суті є незаконними.

2. Під час судового засідання суддя Дубас Т.В. проігнорувала норму Закону про порядок здійснення судового засідання, зокрема проводила судове засідання без мантії та нагрудного знака, які відповідно до ст..16 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» є символом судової влади. Вважаємо,що дії судді Дубас Т.В. незаконними та такими, що свідчать про порушення присяги та недотримання професійних обов’язків.

На підставі даних порушень було складено акт, який відправлено у Вищу Кваліфікаційної комііссію суддів.

 • Ильяш Юлия

  Доброе время суток!
  Я сама адвокат и не однократно сталкивалась в беспределом Киево-Святошинском суде.
  И непосредственно с судьей Дубас Т.В.
  Именно в этом суде почему то могут приниматься решения на основании внутренней документации одной из сторон (речь идет о судебных тяжбах с ЮЛ). а не на основании законодательства Украины (!!!).
  Так же изучив судебную практику других судов города Киева могу сказать что очень много Решений принятых Киево-Святошинским судом приняты не законно (по делам в которых участвует ФЛ и ЮЛ).
  Аналогичные дела в судах города Киева принимаются в пользу физических лиц тем самым становясь на страже их (ФЛ) защиты.