Громадські Ради

громадська радаКерівники громадської організації «Об‘єднання Богдана Хмельницького» активно співпрацюють з державними органами влади в рамках спеціальних Громадських Рад при міністерствах.

Богдан Хмельницький – заступник голови Комісії з питань діяльності правоохоронних та судових органів Громадської ради при Міністерстві юстиції України. В рамках налагодження зв‘язків між громадськістю та органами державної влади, «Об‘єднання Богдана Хмельницького» ініціювало гарячу телефонну лінію «Ні корупції!». Кожен українець може зателефонувати (044) 228-63-68 та повідомити про факти корупції. Всі зареєстровані сигнали «Об‘єднання Богдана Хмельницького» передає для перевірки напряму в Міністерство юстиції.

Заступник Голови Правління організації Денис Ципін обраний Головою Комісії з питань державних закупівель та боротьби з корупцією Громадської Ради при МОЗ України, а Богдан Хмельницький обіймає там посаду секретаря. Засідання Комісії відбуваються в офісі «Об‘єднання Богдана Хмельницького». В рамках роботи комісії представники нашої організації ініціювали створення нового проекту під назвою «За чесні ліки», метою якого — захист споживачів лікарських засобів (скрині довіри та гарячі телефонні лінії в медичних закладах,постійний моніторинг державних закупівель лікарських засобів та ін..)

Лідер «Об‘єднання Богдана Хмельницького» також є куратором правового блоку Громадської ради при уповноваженому Президента з прав дитини. За підсумками року отримав подяку за активну позицію організації від Юрія Павленка.

А Денис Ципін входить до складу Громадської Ради при КМДА.

ОБХ отримало схвальні відгуки та пропозиції про співпрацю від Вищої кваліфкомісії судів України із питань ефективного та оперативного виявлення фактів порушень прав людей під час судових засідань.