Газові аферисти не гребують жодними підробітками….

0
294

1349450648Наша організація приймає участь у розкритті афери українського газового барона Ігоря Попадюка і його банди.

Так сталося, що членами нашої організації і її активістами стала родина Данилишиних – Ростислав і Євгенія. З наданих ними документів і пояснень з’ясувалося, що вони після трагічної дорожньо-транспортної пригоди і довготермінового лікування, вирішили переїхати з Києва до Івано-Франківська. Єгенія перенесла численні операції, її дитина інвалід, чоловік – будівельник, працює скрізь, щоб заробити на операції, годування хворої дружити і двох діточок. Звісно їм вирішили допомогти родичі, мати пообіцяла продати будинок під Києвом, щоб придбати квартиру.

Нажаль на цьому шляху, їм зустрілися люди, які побачили, що родина у відчаї, що психологічно і морально зломлені, а тому легка нажива.

Квартира сподобалася і дуже дорога, але шахраї запропонували іншій варіант: давайте скільки в вас є, ціну кватири збільшимо майже в два рази, але сплачувати можливо частинами скільки завгодно довго. Це ж краще, ніж банківський кредит казали шахраї! Ми ж всі свої люди, ми почекаємо, ми заможні люди, а Попадюк треться у вищих ешелонах влади, ручкається з президентом і міністрами! Хіба така людина «кіне»! Але як з’ясувалося, людина схильна до афер кине і президента і пересічного громадянина, і навіть інвалідів! Бо головне гроші! А щоб не боліла голова і бачити зруйновані і скалічені людські долі – треба жити у Відні, серед заможних і законослухняних!

 Всього за три роки Ростислав заплатив Ігорю Попадюку 106 000 доларів США, сума чимала, але одного дня його родина, повернувшись з відпуски побачила нові замки на дверях і банду Попадюка, яка повідомила, що в зв’яжу з відсутністю у родини ще 144 000 доларів, квартира повертається власнику, а вони вільні і їм ніхто, нічого не поверне. До речі, аналогічна квартира в Івано-Франківську продається зараз за 120 000 доларів США і ніхто не бере, отже зрозуміло, що шахраї хочуть дві ціни за квартиру.

 Далі були місяці виснажливих переговорів, шантажу, погроз, вимагання, поки до вирішення цієї проблеми не підключилися ми і наші правозахисники.

26.04.2013 року Євгенія подала заяву до Івано-Франківської міліції про вимагання в коштів та шахрайські дії з боку Попадюка І.А. та його представників. А саме, що Попадюк І.А. шахрайським шляхом заволодів коштами її родини в сумі 106 000 доларів США, продав їм належну йому на праві власності квартиру, а потім скориставшись довірливістю Ростислава, вигнав родину з квартири та підстроїв все таким чином, що Данилишини не мають право ані на квартиру, ані повернути гроші чи їх частину.

Після звернення в міліцію «представники» Попадюка поховалися та почали пояснювати, що нічого не знають про квартиру і не мають до її продажу відношення і відразу віддали ключі від квартири. Так само Попадюк почав заявляти, що ніколи не мав наміру ошукувати родину Данилишиних, але отримані 106 000 доларів також не поверне, бо в нього є всі належно оформлені документи, а квартира його власність. Попадюк також зазначив, що живе у Відні і не бажає бажання повертатися. Він вважає, що австрійська корона і гуманне законодавство допоможе йому уникнути відповідальності, знову продати квартиру і знову ошукати довірливих громадян України. З цього приводу, наша організація має намір провести акцію протесту під посольством Австрії з вимогою не переховувати шахраїв і передати Ігоря Попадюка українським правоохоронцям.

Вночі 27.04.2013 року банда Попадюка почала діяти. Вони подали до комунальних служб міста заяви, що в квартирі ніхто не живе і що комунальні послуги не потрібні. Таким чином, вони намагаються залишити родину Данилишиних, їх і моїх дітей без світла, води і інших життєво важливих послуг, щоб змусити залишити квартиру. Вони зазначали, що мають достатній рівень корупційних зв’язків, щоб змусити комунальників за хабарі і «за дружбу» відключити послуги і залишити родину без всього. Як це відіб’ється на санітарному стані квартири, будинку, та чи призведе це до ще більших втрат, їх не хвилює.

Але ми впевнені, що правозахисники і журналісти докопаються до правди, а суди і прокуратура стане на бік ошуканої родини.

Ми почали розслідування афер газового барона і розкажемо і докажемо всім, що заможні шахраї не гребують нічим і не здатні зупинитися.