Відбулось чергове судове засідання по обвинуваченню Володимира Шпінди

0
223

IMG_316814 травня в Корабельному районному суді міста Миколаєва, відбулось чергове судове засідання по обвинуваченню Шпінди Володимира.

Перед відкриттям судового засідання до Корабельного районного суду прибули рідні та друзі Володимира Шпінди з метою провести акцію протесту. Мета даної акції полягала в привернені громадської уваги до незаконних дій судді Кутурланової Олени Віталіївни. Як стверджують самі рідні Володимира Шпінди про те, що суддя Кутурланова Олена під час проведення судового засідання без будь-яких на те законних підстав залишає без розгляду  всі клопотання, які надходять від Володимира Шпінди і тим самим порушує його законні права.

Читайте також: Владимир Шпинда

Після того, як судове засідання було оголошено відкритим, одному із обвинувачених раптово стало погано, у зв’язку із чим суддею Оленою Кутурлановою було оголошено в судовому засіданні технічну перерву на одну годину.

І все би нічого, якби не одне «але»! Після сорока п’яти хвилин в зал судового засідання було запрошено адвокатів обвинувачених та продовжено судове засідання, а рідні та близькі Володимира Шпінди, які бажали потрапити на відкрите судове засідання і вважали, що у них в запасі до продовження даного засідання є ще п’ятнадцять хвилин, залишились чекати на вулиці.

IMG_3171Тільки після того, як журналіст ОБХ запідозрив щось неладне, він без запрошення зайшов до зали судового засідання де побачив, що судове засідання розпочато. Тоді журналіст відразу звернувся до судді Олени Кутурланової із запитанням, чому представники суду не повідомили, що продовження судового засідання розпочинається на п’ятнадцять хвилин раніше? І таким чином дати можливість всім бажаючим громадянам бути присутніми на відкритому судовому засіданні. На своє запитання журналіст жодної відповіді від судді Олени Кутурланової так і не отримав.

Такі дії судді Корабельного районного суду міста Миколаєва Кутурланової Олени наводять тільки на одне, що суддя  із якихось «не зрозумілих» на те причин, не готова повною мірою дотримуватись норм закону, щодо гласності та відкритості судового засідання.

Об’єднання Богдана Хмельницького має намір звернутись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із вимогою відкрити дисциплінарне провадження, щодо неправомірних дій судді Корабельного районного суду міста Миколаєва Кутурланової Олени Віталіївни.